Hotele

 • Wyłącznie Monopol Katowice

  Wyłącznie Monopol

  Tradycje katowickiej osady sięgają XVI wieku, lecz próżno szukać tu zabytków z tamtego okresu. Historyczne budynki teatru śląskiego i hotelu Monopol należą do najbardziej zabytkowych gmachów Katowic

  więcej
  24sierpnia2016
 • Miejsca wyjątkowe Hotele spa

  Miejsca wyjątkowe

  Jedne przyciągają wysmakowanym dizajnem, inne – kameralną atmosferą lub niezwykłymi atrakcjami. Wszystkie zostały stworzone z myślą o gościach. Przedstawiamy kilka wyjątkowych hoteli w Polsce. Warto je odwiedzić, by przekonać się, co znaczą luksus, komfort i harmonia.

  więcej
  29kwietnia2016
 • Idealny hotel na majówkę?

  Idealny hotel na majówkę?

  Zapraszamy do Hotelu Bohema!

  więcej
  14kwietnia2016
 • Ogród marzeń Podlasie

  Ogród marzeń

  „Przyjedźcie, pokażę wam fajne miejsce” – Barbara i Adam Wróbel usłyszeli pewnego razu od kuzyna. Przyjechali i się zakochali. Tak mocno, że nie chcieli już wracać do miasta. To miejsce to była wioska Bubel Łukowiska, trzy kilometry na północ od Janowa Podlaskiego. Nie tylko tam zamieszkali, ale uruchomili też Dworek Łukowiska.

  więcej
  15grudnia2015
 • Balon na szachownicy Polanica-Zdrój

  Balon na szachownicy

  Trudno dogodzić kuracjuszom. Oczekują spokoju, ale nie nudy. Pragną rozrywki, lecz wzdrygają się przed harmidrem. Chcą aktywnie spędzać czas, ale zanadto się nie spocić. Trzeba zachować umiar, a harmonię okrasić niespodzianką – ot, choćby podniebną. Polanica-Zdrój od prawie 150 lat ćwiczy się w sztuce doprowadzania do perfekcji rzeczy najprostszych.

  więcej
  12grudnia2015
 • Satysfakcja w Uroczysku Pensjonat nad Bugiem

  Satysfakcja w Uroczysku

  W Uroczysku Zaborek równie ochoczo witają każdego gościa – czy jest zwykłym poszukiwaczem ciszy i spokoju, czy zafascynowanym końmi perkusistą Rolling Stones.

  więcej
  08grudnia2015
 • Centrum wszystkiego dobrego Podlasie

  Centrum wszystkiego dobrego

  W niewielkiej wiosce, Borsuki, ledwie kilkaset metrów od Bugu, a kilkanaście kilometrów od Janowa Podlaskiego czas płynie inaczej. Przekonać się o tym można decydując się na nocleg w Dworze Zaścianek.

  więcej
  06grudnia2015
 • Daleko jeszcze? Nocleg w Bonn

  Daleko jeszcze?

  Zapakować rodzinę do auta z przyczepą, zabrać ją w podróż i nie osiwieć? Dla niektórych to wyzwanie. Na szczęście pomysłodawcy nowego hostelu w niemieckim Bonn znaleźli wyjście z sytuacji.

  więcej
  04grudnia2015
 • Klee w Bernie Sprawadzone przez nas

  Klee w Bernie

  Centrum Paula Klee w szwajcarskim Bernie w 2015 roku obchodzi swoje 10. urodziny. Na rocznicę przygotowało wystawę pokazującą związki malarza z rodzinnym miastem.

  więcej
  03grudnia2015
 • Lamentować nie warto Opatów

  Lamentować nie warto

  Położony u podnóża Gór Świętokrzyskich Opatów to miasto niedoceniane. Z historią sięgającą X wieku i kilkoma zabytkami najwyższej klasy. Do tego może być dobrą bazą wypadową do zwiedzania okolicy. Jeśli ktoś zdecyduje się tam wpaść, to zanocować może w znajdującym się w samym centrum miasta pensjonacie Kamienica przy Bramie.

  więcej
  30listopada2015

Najnowsze

 • 10 największych atrakcji Turcji. Co warto zobaczyć?

  10 największych atrakcji Turcji. Co warto zobaczyć?

  Turcja - popularna destynacja wakacyjnych wojaży. To kraj położony na dwóch kontynentach, otoczony czterema morzami. Sprawdź, co warto zobaczyć i koniecznie zwiedzić podczas pobytu w Turcji!

 • Sedan – samochód idealny?

  Sedan – samochód idealny?

  Choć może się wydawać, że dziś toczą dość nierówną walkę z niezwykle popularnymi hatchbackami i SUV-ami, sedany to samochody ikoniczne. Jeżeli istniałby wzór auta idealnego, podobny wzorowi metra wystawionemu w Sevres, bez wątpienia byłby to właśnie sedan.