Budapeszt kusi zimą Stolica Węgier pod śniegiem (fot. materiały prasowe)
Węgry

Budapeszt kusi zimą

04listopada2014

Trzy noce za cenę dwóch. Lub cztery za cenę trzech. Taka promocję przygotowały wiodące budapesztańskie hotele na okres od 1-go listopada 2014 roku do 5-go kwietnia 2015 roku.

Polecane wideo

Promocja „Zimowe Zaproszenie do Budapesztu” organizowana jest już po raz kolejny. Goście będą mogli zatrzymać się na „trzy noce za cenę dwóch” lub „cztery noce za cenę trzech” w wielu 3-, 4- i 5-cio gwiazdkowych hotelach oraz skorzystać bezpłatnie z jednego z trzech dowolnie wybranych zabytkowych SPA w mieście: Gellért, Rudas oraz z ulubionej przez mieszkańców łaźni Lukács.

W których hotelach będzie taniej? Tutaj jest ich spis.

Zniżki będą także na takie usługi jak zwiedzanie typu Hop-on Hop-off, Tuk-Tuk, rejsy po rzece z firmą Legenda Ltd., wstęp do kąpieliska Széchényi oraz Ramady Aquaworldu. W tym roku do akcji przyłączyli się również restauracje Gundel i Butik Gundel, Węgierskie Muzeum Narodowe, Restauracja Kárpátia, Centrum Roberta Capy, Muzeum - Dom Mai Manó, restauracje Symbol i Széchényi.

Do 31 grudnia goście korzystający z promocji w prezencie dostaną lampkę grzanego wina na jarmarku adwentowym przed bazyliką św. Stefana.

Najnowsze

 • Najlepszy przyjaciel kobiety w podróży to...

  Najlepszy przyjaciel kobiety w podróży to...

  Mężczyźni nam wmawiają, że jeździmy gorzej i nie znamy się na autach. Istnieje wręcz przekonanie, że wszystko co związane z samochodem to męska rzecz. Dlaczego to mój mąż, partner, czy tata ma decydować „kto”, a właściwie „co” będzie zaspokajać moje potrzeby motoryzacyjne? Skoro umiem kupić nowe buty, to dlaczego miałabym nie poradzić sobie podczas zakupu auta? Swoje poszukiwania ideału motoryzacyjnego rozpoczynam od testu najnowszej wersji MINI Clubman.

 • Skoki spadochronowe w tandemie- przeżyj podniebną przygodę już dziś!

  Skoki spadochronowe w tandemie- przeżyj podniebną przygodę już dziś!

  Każdy kiedyś zastanawiał się, jak to jest poczuć się całkowicie wolnym i beztroskim, gdzieś daleko od problemów oraz codziennych zmartwień.

 • Operacja LOT 2

  Operacja LOT 2

  Nowa seria najbardziej odlotowej produkcji Discovery Channel. Premiera: środa, 11 października, godz. 22:00 na Discovery Channel.