Budapeszt kusi zimą Stolica Węgier pod śniegiem (fot. materiały prasowe)
Węgry

Budapeszt kusi zimą

04listopada2014

Trzy noce za cenę dwóch. Lub cztery za cenę trzech. Taka promocję przygotowały wiodące budapesztańskie hotele na okres od 1-go listopada 2014 roku do 5-go kwietnia 2015 roku.

Polecane wideo

Promocja „Zimowe Zaproszenie do Budapesztu” organizowana jest już po raz kolejny. Goście będą mogli zatrzymać się na „trzy noce za cenę dwóch” lub „cztery noce za cenę trzech” w wielu 3-, 4- i 5-cio gwiazdkowych hotelach oraz skorzystać bezpłatnie z jednego z trzech dowolnie wybranych zabytkowych SPA w mieście: Gellért, Rudas oraz z ulubionej przez mieszkańców łaźni Lukács.

W których hotelach będzie taniej? Tutaj jest ich spis.

Zniżki będą także na takie usługi jak zwiedzanie typu Hop-on Hop-off, Tuk-Tuk, rejsy po rzece z firmą Legenda Ltd., wstęp do kąpieliska Széchényi oraz Ramady Aquaworldu. W tym roku do akcji przyłączyli się również restauracje Gundel i Butik Gundel, Węgierskie Muzeum Narodowe, Restauracja Kárpátia, Centrum Roberta Capy, Muzeum - Dom Mai Manó, restauracje Symbol i Széchényi.

Do 31 grudnia goście korzystający z promocji w prezencie dostaną lampkę grzanego wina na jarmarku adwentowym przed bazyliką św. Stefana.

Najnowsze

 • Cztery wesela i… rozwód

  Cztery wesela i… rozwód

  W nowej odsłonie filmowej kampanii reklamowej Panorama Firm kolejny raz podkreśla znaczenie wyszukiwania lokalnego. Tym razem w kinie i w Internecie będzie można zobaczyć film pt. „Cztery wesela i… rozwód”. Życie pisze różne, czasem zaskakujące scenariusze, ale w razie potrzeby wszystkie firmy można znaleźć w wyszukiwarce lokalnej.

 • NoBo Hotel*** oraz restauracja Kolory Wina w Łodzi

  NoBo Hotel*** oraz restauracja Kolory Wina w Łodzi

  NoBo Hotel*** w Łodzi to nowoczesny, designerski hotel, który powstał z pasji do tworzenia rzeczy nieprzeciętnych. Dzięki niepowtarzalnej estetyce oraz pięknym, nietuzinkowym wnętrzom kreuje wyjątkową, indywidualną atmosferę.

 • Pomysł na weekend w Polsce? Poznań!

  Pomysł na weekend w Polsce? Poznań!

  Poznań kojarzy nam się przede wszystkim z pysznymi rogalami marcińskimi. W żadnym innym mieście w Polsce nie wypieka się ich z takim kunsztem i smakiem. Jest jeszcze kilka aspektów dla których warto wybrać się do tego miasta, choćby na weekend.