Budapeszt kusi zimą Stolica Węgier pod śniegiem (fot. materiały prasowe)
Węgry

Budapeszt kusi zimą

04listopada2014

Trzy noce za cenę dwóch. Lub cztery za cenę trzech. Taka promocję przygotowały wiodące budapesztańskie hotele na okres od 1-go listopada 2014 roku do 5-go kwietnia 2015 roku.

Polecane wideo

Promocja „Zimowe Zaproszenie do Budapesztu” organizowana jest już po raz kolejny. Goście będą mogli zatrzymać się na „trzy noce za cenę dwóch” lub „cztery noce za cenę trzech” w wielu 3-, 4- i 5-cio gwiazdkowych hotelach oraz skorzystać bezpłatnie z jednego z trzech dowolnie wybranych zabytkowych SPA w mieście: Gellért, Rudas oraz z ulubionej przez mieszkańców łaźni Lukács.

W których hotelach będzie taniej? Tutaj jest ich spis.

Zniżki będą także na takie usługi jak zwiedzanie typu Hop-on Hop-off, Tuk-Tuk, rejsy po rzece z firmą Legenda Ltd., wstęp do kąpieliska Széchényi oraz Ramady Aquaworldu. W tym roku do akcji przyłączyli się również restauracje Gundel i Butik Gundel, Węgierskie Muzeum Narodowe, Restauracja Kárpátia, Centrum Roberta Capy, Muzeum - Dom Mai Manó, restauracje Symbol i Széchényi.

Do 31 grudnia goście korzystający z promocji w prezencie dostaną lampkę grzanego wina na jarmarku adwentowym przed bazyliką św. Stefana.

Najnowsze

 • Cztery wesela i… rozwód

  Cztery wesela i… rozwód

  W nowej odsłonie filmowej kampanii reklamowej Panorama Firm kolejny raz podkreśla znaczenie wyszukiwania lokalnego. Tym razem w kinie i w Internecie będzie można zobaczyć film pt. „Cztery wesela i… rozwód”. Życie pisze różne, czasem zaskakujące scenariusze, ale w razie potrzeby wszystkie firmy można znaleźć w wyszukiwarce lokalnej.

 • Na czym polega fenomen kijków trekkingowych?

  Na czym polega fenomen kijków trekkingowych?

  W ostatnich latach trekking stał się jedną z najpopularniejszych form aktywnego spędzania wolnego czasu. Mogą z niego korzystać praktycznie wszyscy, bez względu na wiek i poziom umiejętności. Trekking jest świetnym sposobem na utrzymanie dobrej kondycji i atrakcyjne spędzenie czasu na świeżym powietrzu. Co ważne, nie wymaga dużych nakładów finansowych, a więc jest dostępny dla większości z nas. Wystarczy wyposażyć się w dobre kijki trekkingowe, aby móc w pełni czerpać z tej formy aktywności.

 • Skoki spadochronowe w tandemie- przeżyj podniebną przygodę już dziś!

  Skoki spadochronowe w tandemie- przeżyj podniebną przygodę już dziś!

  Każdy kiedyś zastanawiał się, jak to jest poczuć się całkowicie wolnym i beztroskim, gdzieś daleko od problemów oraz codziennych zmartwień.