Czeka Cię długi lot? Sprawdź, jak wykorzystać ten czas

Czeka Cię długi lot? Sprawdź, jak wykorzystać ten czas

27grudnia2017

Dla niektórych podróż samolotem to rozrywka i ekscytujące wydarzenie. Dla innych stres, nuda i zmęczenie. Bez względu na to do której grupy należysz, warto spędzić godziny w samolocie w możliwie najlepszy sposób. Najlepszą ku temu okazję zapewniają podróże prywatnymi odrzutowcami, które coraz prężniej działają na polskim rynku. Sprawdź, jak efektywnie spędzić czas na pokładzie samolotu.

Polecane wideo

Przetrwaj lot rejsowy

W komercyjnych liniach lotniczych możliwości atrakcyjnego spędzania czasu bywają nieco ograniczone. Najczęściej podróżujący decydują się na drzemkę, która zapewnia lepsze samopoczucie i rześkość po dotarciu do celu. Nieodzownym gadżetem w podróży mogą okazać się słuchawki, które w razie zbyt głośnego zachowania współpasażerów pozwolą ci się odprężyć, posłuchać muzyki albo odbyć lekcję języka obcego. Podróż samolotem rejsowym to także doskonała okazja na rozpoczęcie nowej książki, lekturę czasopisma albo przygotowanie się do wystąpienia publicznego lub wykładu. W tym czasie można także poznać sąsiadów z samolotu i porozmawiać – na przykład o miejscu docelowym podróży.

Jedną z najprzyjemniejszych chwil podczas długiego lotu jest pora posiłku. Obsługa przemierzająca z jednego końca samolotu do drugiego, w towarzystwie wózka cateringowego, zwiastuje jasno – będzie czas na kawę, ciastko albo nawet obiad. Menu w komercyjnych liniach lotniczych zazwyczaj nie jest wyszukane, ale ciepły posiłek podczas lotu z pewnością poprawi nasze samopoczucie i uatrakcyjni czas.

 

 

W prywatnym odrzutowcu jak w biurze

W ostatnim czasie znacząco zwiększyła się oferta wynajmu czarterów samolotami odrzutowymi. Prywatny transport powietrzny staje się coraz bardziej powszechny – głównie dzięki temu, że jest niezwykle elastycznym i wygodnym sposobem komunikacji. A to niebywale istotna cecha w prowadzeniu interesów. W związku z tym w korzystnej cenie możemy zarezerwować lot do obranego celu, który umożliwi nam sprawne realizowanie firmowych obowiązków.

Podczas takiej podróży czas spędzony na pokładzie może zostać wykorzystany do maksimum możliwości. Podczas lotu możesz przejrzeć dokumentację i raporty finansowe, przygotować się do rozmowy z kontrahentami albo opracować nową strategię marketingową firmy. To także czas na lekturę branżowych czasopism i maili, a także sporządzenie korespondencji, czy prezentacji na ważne spotkanie.

Rozwój biznesu jest coraz bardziej dynamiczny. Wymaga to od przedsiębiorców wdrażania coraz to nowszych rozwiązań, które zapewnią zachowanie ciągłości relacji z partnerami biznesowymi, którzy w dzisiejszych czasach lokują się na terenie całej kuli ziemskiej. Niezwykle interesującym rozwiązaniem, które z pewnością sprawi, że czas lotu minie w mgnieniu oka jest biznesowy lunch w przestworzach. Na takie spotkanie możemy zaprosić naszych kontrahentów, czy współpracowników. Decydując się na wynajem czarteru w firmie Jet Story, menu możesz dobrać zgodnie z indywidualnymi preferencjami.

 

Relaks w przestworzach

Rejsowy lot trudno nazwać komfortowym – częste opóźnienia, niewygodne fotele albo dokuczliwi sąsiedzi. Ale i tam można pokusić się o chwilę odpoczynku, oddając się ulubionej lekturze bądź oglądając serial. Inaczej jest w przypadku lotów prywatnymi czarterami. Wtedy to Ty decydujesz, jak wykorzystasz czas na pokładzie. Począwszy od doboru towarzystwa, aż po najbardziej wyszukane atrakcje.

Personalizacja lotów przybiera na sile. Podczas podróży dostosować do swoich preferencji możemy nie tylko menu, ale także inne udogodnienia. Do prywatnego odrzutowca możesz zabrać swojego pupila, który z pewnością sprawi, że czas podróży minie szybciej i przyjemniej. Możesz skorzystać z umieszczonego na pokładzie połączenia wifi, by obejrzeć ulubiony film albo zamieścić wpis w mediach społecznościowych, czy porozmawiać z najbliższymi. Nie stoi nic na przeszkodzie, by w podróż z Tobą poleciał instruktor jogi i przeprowadził odprężający seans, czy kosmetyczka, która wykona profesjonalny makijaż albo manicure.

Lot odrzutowcem to gwarancja komfortu, ale przede wszystkim bezpieczeństwa. To właśnie ono sprawia, że czas spędzony na pokładzie jest przyjemny. Nie musisz martwić się o opóźnienia, to Ty decydujesz kto z Tobą leci, a profesjonalna obsługa posiada kompetencje, które zapewnią Ci dogodną podróż w najwyższym standardzie bezpieczeństwa. Sprawdź ofertę na Jet Story i wyrusz w niezapomnianą podróż w przestworzach.

 

Artykuł zewnętrzny

Najnowsze

Polecamy