Wśród winorośli Głęboczek jest idealnym miejscem dla tych, którzy szukają odpoczynku w centralnej Polsce (fot.: Materiały prasowe)
Złap okazję

Wśród winorośli

02listopada2015

Głęboczek Vine Resort & Spa jest miejscem, w którym tradycja przeplata się z nowoczesnością, w którym wino nie tylko smakuje się dla przyjemności, ale również wykorzystuje jako eliksir pielęgnujący ciało i poprawiający samopoczucie.

(fot.: Materiały prasowe)

Hotel Głęboczek Vine Resort & Spa położony jest w urokliwym zakątku Pojezierza Brodnickiego, nad brzegiem jeziora Forbin. Architektura obiektu stanowi
połączenie historycznej zabudowy zagrodowo-dworskiej z elementami etno oraz nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Znajdują się w nim 64 pokoje, w tym jeden apartament Chata Spa,
z prywatną sauną i niepowtarzalnym, urzekającym widokiem na jezioro Forbin.

 

Głęboczek to jedyne miejsce w Polsce, w którym filozofia marki oparta jest w całości na kulturze wina. Obiekt otoczony jest winnicą, w której rośnie ponad półtora tysiąca sadzonek różnych szczepów winorośli. Vine Spa jest natomiast pierwszą na terenie kraju strefą zabiegów poświęconych winoterapii.

 

(fot.: Materiały prasowe)

Jesienią można tu przyjechać na winobranie i, uzbroiwszy się w kosz i sekator, ruszyć między krzewy. Na gości hotelu czekają też inne atrakcje, a wśród nich basen, vitality pool, strefa Łaźni Brodnickich i kołyska AlphaLounger, w której można się zrelaksować i pobudzić swoje kreatywne myślenie oraz wyobraźnię. Kuchnia w hotelu inspirowana jest naturą i dostępnymi sezonowo produktami. Codziennie wypiekany jest na miejscu chleb według wyjątkowej receptury szefa kuchni, a hotelowa restauracja Morellino posiada rekomendację Slow Food. Podczas prowadzonych przez sommeliera kolacji można dowiedzieć się wszystkiego o winie i nauczyć dobierania trunku do potraw. Ośrodek jest również wymarzonym miejscem do zorganizowania szkoleń, warsztatów, wyjazdów integracyjnych oraz przyjęć i imprez plenerowych. Z myślą o tego typu wydarzeniach zbudowano tutaj oddzielną strefę biznesową.

Niebanalnym pomysłem na weekendowy wyjazd jest 3-dniowa akademia wina. pakiet obejmuje: 2 noclegi, 2 śniadania w formie bufetu, 2 lunche, 2 kolacje, vine spa – masaż pinotage, kąpiele w basenie i jacuzzi, aromasaunę i łaźnię kwiatową oraz akademię wina (charakterystyka szczepów, rodzaje wina, regionów, czytanie etykiet, sztuka wyboru wina i łączenia go z potrawami), degustację 6 win zaproponowanych przez sommeliera, butelkę wina z winnicy Płochockich w prezencie, opiekę sommeliera, parking i wi-fi.

Głęboczek Vine Resort&SPA,

Polecane wideo

Wielki Głęboczek 1, 87-313 Brzozie,

recepcja@gleboczek.pl,

tel. 22 380 59 00,

www.gleboczek.pl

Najnowsze

 • Najlepszy przyjaciel kobiety w podróży to...

  Najlepszy przyjaciel kobiety w podróży to...

  Mężczyźni nam wmawiają, że jeździmy gorzej i nie znamy się na autach. Istnieje wręcz przekonanie, że wszystko co związane z samochodem to męska rzecz. Dlaczego to mój mąż, partner, czy tata ma decydować „kto”, a właściwie „co” będzie zaspokajać moje potrzeby motoryzacyjne? Skoro umiem kupić nowe buty, to dlaczego miałabym nie poradzić sobie podczas zakupu auta? Swoje poszukiwania ideału motoryzacyjnego rozpoczynam od testu najnowszej wersji MINI Clubman.

 • Legendarna panierka z KFC. Zobacz jej historię!

  Legendarna panierka z KFC. Zobacz jej historię!

  Kentucky Fried Chicken, czyli kultowe KFC to sieć restauracji doskonale znana na całym świecie. Soczyste skrzydełka czy stripsy pokochaliśmy za ich soczystość i smak, ale przede wszystkim za… legendarną panierkę.

 • Wyrusz w rejs pod żaglami ITAKI

  Wyrusz w rejs pod żaglami ITAKI

  Relaks, gorące słońce, błękitne niebo, szum oceanu i rajskie wyspy na horyzoncie tak w jednym zdaniu można opisać propozycję spędzenia urlopu, jaką przygotowała Itaka.

Polecamy

 • Wiosenny urlop na narty? Pamiętaj o ubezpieczeniu!

  Wiosenny urlop na narty? Pamiętaj o ubezpieczeniu!

  Coraz więcej osób planujących zimowy wyjazd dostrzega nie tylko korzyści związane z wypoczynkiem poza domem, ale również realne zagrożenia. Jakie ubezpieczenie powinny kupić, aby zapewnić sobie kompleksową ochronę ze strony towarzystwa?