Hotele

 • Nocuj na zamku Polska

  Nocuj na zamku

  Spośród setek zamków w Polsce, tylko w niektórych z nich można dzisiaj przenocować. Weekend we dwoje, podróż poślubna, wesele niczym para książęca – to zaledwie kilka z możliwości, które można wykorzystać na pobyt w tych niezwykłych naznaczonych historią hotelach. Poniżej 10 zamków, które pozwalają odbyć podróż w przeszłość i zamieszkać, choćby na jedną noc w miejscu, w którym rezydowali niegdyś królowie.

  więcej
  31sierpnia2015
 • Hotel w oazie Egipt

  Hotel w oazie

  Dziś największą siłą hoteli stała się oryginalność. Bo ogromne pokoje, luksusowe spa, kompetentna obsługa to teraz w hotelowym świecie rzeczy powszechne. Prawdziwą atrakcją i gwarancją ekskluzywności staje się więc niezwykłe położenie i oryginalny pomysł. A to dwie cechy egipskiego Adrère Amellal.

  więcej
  26sierpnia2015
 • Ach, te kaczki! Mazury

  Ach, te kaczki!

  Kaczki nie tylko zawładnęły pensjonatem Osada Dzika Kaczka, ale wskoczyły też na etykietki wytwarzanych na miejscu przetworów: nalewek, rydzów w occie, jagodowych lub malinowych konfitur czy chrzanu ze skórką pomarańczy.

  więcej
  21sierpnia2015
 • Morska bryza Pokój z widokiem

  Morska bryza

  Od ponad 20 lat Hotel Bryza w Juracie to synonim luksusu. Bywają tutaj gwiazdy scen teatralnych i estrady, aktorzy filmowi, politycy. Znane osoby ze świata kultury, biznesu oraz sportu. Tym, co przyciąga gości do Bryzy, jest przede wszystkim możliwość głębokiego relaksu i wypoczynku. W dobrym stylu i na wysokim poziomie.

  więcej
  18sierpnia2015
 • Dobry kierunek Folwark Łękuk

  Dobry kierunek

  Puszcza Borecka to ogromy dziki kompleks na Mazurach. Trochę niedoceniany, trochę zapomniany. Mieszkają tu żubry, są wilki, łosie, sarny i czarne bociany. Przyroda dzika, mało odkryta, powietrze najczystsze w Polsce. - Natura jest naszym atutem – mówi Krzysztof Przyłucki, który razem z żoną Izabelą, prowadzi tu Folwark Łękuk.

  więcej
  14sierpnia2015
 • Błękit jeziora dokoła Gdzie spać na Mazurach

  Błękit jeziora dokoła

  Po całym dniu na Tałtach, Śniardwach czy Bełdanach dobrze jest odpocząć w jednym z siedmiu apartamentów Marina Nawigator. Każdy z nich ma nowoczesny wystrój, taras, łazienkę.

  więcej
  10sierpnia2015
 • Pomysł w kapsułce Japonia

  Pomysł w kapsułce

  Za elewacją z blachy falistej mógłby się kryć magazyn nawozów sztucznych albo warsztat naprawy motocykli. Ale ten barak wygląda podejrzanie ładnie. Nie jesteśmy więc gdzieś na Mazowszu, lecz w Japonii. Zapraszamy do kieszonkowego hostelu w Kōyasan.

  więcej
  10sierpnia2015
 • Sto lat samotności Kaszuby

  Sto lat samotności

  Do Pałacu Ciekocinko na Kaszubach przyjeżdża się z kilku powodów. Jedni w kojących objęciach piękna szukają odpoczynku. Innym bardziej odpowiadają tutejsza zieleń i cisza. Są także i ci, którzy odwiedzają to miejsce wtedy, gdy chcą przenieść się w czasie.

  więcej
  23lipca2015
 • Rimini tańsze niż Sopot Ceny noclegów w hotelach

  Rimini tańsze niż Sopot

  Co roku w lipcu, hotelarze w miejscowościach nadmorskich podnoszą ceny noclegów. Okazuje się jednak, że w wielu typowo wakacyjnych kierunkach na południu Europy, cena zakwaterowania dla dwóch osób jest niższa niż nad Bałtykiem.

  więcej
  16lipca2015
 • Sława, Modrzewie i Helenka Sprawdzone przez nas

  Sława, Modrzewie i Helenka

  Gdzie zanocować? Gdzie zjeść obiad? Gdzie zacząć spływ Dunajcem? Poniżej garść informacji dla jadących w Pieniny.

  więcej
  05lipca2015

Najnowsze

 • Legendarna panierka z KFC. Zobacz jej historię!

  Legendarna panierka z KFC. Zobacz jej historię!

  Kentucky Fried Chicken, czyli kultowe KFC to sieć restauracji doskonale znana na całym świecie. Soczyste skrzydełka czy stripsy pokochaliśmy za ich soczystość i smak, ale przede wszystkim za… legendarną panierkę.

 • Wakacje w słonecznej Grecji

  Wakacje w słonecznej Grecji

  Grecja nazywana jest kolebką europejskiej cywilizacji. To tu narodził się teatr, tu narodziła się filozofia i tu z morskiej piany wyszła Afrodyta. Mówi się też, że to tu mieści się pępek świata. Gracja kusi wspaniałymi krajobrazami, turkusowym morzem, malowniczymi wyspami i bogatą kulturą. Jest wspaniałym miejscem na wypoczynek.