Hotele

 • Hotel w cenie hostelu Promocja ibis budget

  Hotel w cenie hostelu

  Bardzo tanie są noclegi w hotelach ibis budget. Rezerwując pobyty przez internet i do 31 sierpnia za pokój zapłacić można tylko 39 złotych. Co ważne - rezerwować można pobyty nie tylko w czasie wakacji, ale także na przykład we wrześniu, a nawet w listopadzie.

  więcej
  03lipca2015
 • Pizza z filcu Zagroda Jeździecka Czarcia Podkowa

  Pizza z filcu

  Dla dorosłych przędzenie na kołowrotku i filcowanie wełny na mokro. Dla dzieci - "Wełniana historia człowieka" albo "Po nitce do kłębka, czyli o wełnie słów kilka". W Czarciej Podkowie w Sarbinowie, niedaleko Parku Narodowego Ujście Warty nie o sam nocleg najczęściej idzie.

  więcej
  30czerwca2015
 • Śladami gęgawy Hotele

  Śladami gęgawy

  Na wodnych kożuchach przytulają się rybitwy. Są też rycyki, kszyki i ostrygojady. Jedynie czapla nadobna i czarny bocian rzadko pokazują się publicznie. Ale wytrwali i je zobaczą. Obywatele Parku Narodowego Ujście Warty hipnotyzują widownię. Ta nocować przyjeżdża do pensjonatu Z dla od zgiełku mieszczącego się tuż obok Stacji pomp w Słońsku.

  więcej
  26czerwca2015
 • Saga lodu i ognia Islandia

  Saga lodu i ognia

  To, że projekt nowoczesnego hotelu na Islandii nawiązuje do „Księgi o zajmowaniu ziemi” z XII stulecia i jeszcze dawniejszych legend, na wyspie Wikingów, elfów i wulkanów nie dziwi nikogo. Miejscowi cenią w końcu dobre opowieści. Zwłaszcza te sprzed wieków.

  więcej
  24czerwca2015
 • Afrodyta i żaby Afrodyta Spa & Wellness Resort w Ośnie Lubuskim

  Afrodyta i żaby

  Ośno Lubuskie to jedno z najładniejszych miast Ziemi Lubuskiej. A znajdujący się w nim Hotel Afrodyta Spa & Wellness Resort jest jednym z najlepszych nie tylko w okolicy ale i Polsce.

  więcej
  20czerwca2015
 • Elegant z uzdrowiska Pokój z widokiem

  Elegant z uzdrowiska

  Hotel w Polanicy-Zdroju dołączył do rodziny Hoteli Spa Dr Irena Eris. Położony w Kotlinie Kłodzkiej, zaprojektowany został na supergwiazdę: jest szalenie wytworny i komfortowy.

  więcej
  19czerwca2015
 • Coraz ciekawiej w Łodzi Sprawdzone przez nas

  Coraz ciekawiej w Łodzi

  Żeby obejrzeć wszystkie łódzkie murale, potrzeba kilku leniwych godzin. Ich szlakiem można także wybrać się z przewodnikiem.

  więcej
  17czerwca2015
 • Maliny i wiekowy dom Chata w Malinowym Chruśniaku

  Maliny i wiekowy dom

  W 2014 roku skończył 100 lat. Postawili go pradziadkowie Elżbiety, wychowali się w nim dziadkowie, a jej ojciec wciąż wspomina, jak przed Bożym Narodzeniem 1968 roku doprowadzono do domu prąd. Oto Chata w Malinowym Chruśniaku w Kadzidle na Kurpiach.

  więcej
  16czerwca2015
 • Pan od drzew Hotel Zielony Zakątek na Kurpiach

  Pan od drzew

  Hotel Zielony Zakątek w Susku Starym niedaleko Ostrołęki to przykład na to jak krok po kroku można z niczego stworzyć miejsce, do którego chce się przyjeżdżać.

  więcej
  11czerwca2015
 • Wehikuł czasu Zagroda Anielski Zakątek

  Wehikuł czasu

  Chyba każdy myślał kiedyś o podróży w przeszłość. Gdyby choć na chwilę dało się zajrzeć za zasłonę czasu; sprawdzić, jak wyglądało życie kilkadziesiąt lat temu. Zagroda Anielski Zakątek w Czarni na Kurpiach daje namiastkę takiego doświadczenia.

  więcej
  04czerwca2015

Najnowsze

 • Adrenalinowe ferraty: Iść po nich czy lepiej nie?

  Adrenalinowe ferraty: Iść po nich czy lepiej nie?

  Choć jeszcze dziesięć lat temu wszyscy tęsknili za wakacjami pod parasolem nad morzem, z nadejściem promowania aktywnego stylu życia, uwaga turystów skierowała się ku górom. Turystyka alpejska jest bardzo popularna, a ferraty lub zabezpieczone drogi to jedno z najbardziej adrenalinowych przeżyć wakacyjnych. Dlaczego ferraty są tak popularne i jak się bezpiecznie wspinać?

 • 5 miejsc, do których warto wyjechać na jesienny urlop

  5 miejsc, do których warto wyjechać na jesienny urlop

  Większość Polaków wyjeżdża na urlop latem. Niestety, nie wszyscy mają taką możliwość i są zmuszeni planować odpoczynek jesienią. Urlop o tej porze roku ma jednak zalety jak chociażby niższe ceny. Dokąd jednak warto wybrać się jesienią na odpoczynek?