Hotele

 • Z widokiem na Sukiennice Apartamenty SUN & SNOW Novum

  Z widokiem na Sukiennice

  Koniec z bylejakością. Z brakiem komfortu, przestrzeni, klasy. Czas na nowoczesne apartamenty. Urządzone tak, że wiele pomysłów od razu chciałoby się skopiować we własnym domu. Do tego nie za duże pieniądze. Jak tanio podróżować? Tak właśnie.

  więcej
  10grudnia2014
 • Gdzie indyk gulgocze Niebieska Chatka na Roztoczu

  Gdzie indyk gulgocze

  „Niebieska Chatka i wieś Sąsiadka to raj na ziemi, dawno zapomniany przez mieszczuchów. Przez ludzi zapracowanych i zestresowanych” – tak w lipcu tego roku do księgi gości wpisały się Elżbieta, Dorota i Karolina. Spędziły tutaj kilka beztroskich dni, ciesząc się „śpiewem ptaków, w otoczeniu kwiatów i drzew”. Święte słowa.

  więcej
  19listopada2014
 • Dobre adresy na Próżnej Sprawdzone przez nas

  Dobre adresy na Próżnej

  Oto kilka wartych odwiedzenia miejsc przy Próżnej w Warszawie. Namiary na hotele przydadzą się każdemu kto planuje przyjazd do Warszawy.

  więcej
  17listopada2014
 • Co z nieba spadło Roztocze

  Co z nieba spadło

  „Guciów jest osią świata. Potem są trzy doły z wapnem, jakieś gałęzie i dopiero wtedy Paryż albo Nowy Jork” – mówi Stanisław Jachymek, który wraz z żoną Anną i synami prowadzi na obrzeżach Roztoczańskiego Parku Narodowego Zagrodę Guciów.

  więcej
  09listopada2014
 • Stara szkoła Roztocze

  Stara szkoła

  Trudno o krainę równie urodziwą, co niedocenioną. Byliśmy, sprawdziliśmy i podpowiadamy, gdzie warto się tu zatrzymać.

  więcej
  30października2014
 • Chińczycy kupili symbol Nowego Jorku Hotel Waldorf-Astoria

  Chińczycy kupili symbol Nowego Jorku

  Luksusowy i znany nowojorski hotel Waldorf-Astoria będzie własnością Chińczyków. Grupa Hilton Worldwide ogłosiła właśnie, że sprzedała hotel, w którym nocowała m.in. Marylin Monroe za miliard 950 milionów dolarów.

  więcej
  14października2014
 • Klasa jakości Zatrzymaj się

  Klasa jakości

  Proste rozwiązania się nie starzeją. Otwarty przed 15 laty sztokholmski hotel J jest tego dowodem – łączy umiar skandynawskiego wzornictwa z atmosferą żeglarskiego klubu. To projekt klasy J. Wyjątkowy.

  więcej
  30września2014
 • Wilno - dobre adresy Sprawdzone przez nas

  Wilno - dobre adresy

  Nie leży daleko, ledwie godzinę jazdy od granicy. Ale ponieważ leży na wschodzie, to nie jest tak często odwiedzane. A to błąd. Dla wybierających się do Wilna garść praktycznych, sprawdzonych przez nas adresów.

  więcej
  24września2014
 • Hotel dobrze ubrany Amsterdam

  Hotel dobrze ubrany

  Zupełnie inny, oryginalny, zaskakujący, z osobowością. Taki właśnie jest hotel Exchange w Amsterdamie. Okazuje się, że w dziedzinie dekoracji wnętrz hotelowych, w której, wydawałoby się, wszystko już było, zdolni i odważni ludzie ciągle jeszcze mogą powiedzieć coś nowego i przyciągnąć gości kreatywnością.

  więcej
  22września2014
 • Gdzie spać w La Manczy Sprawdzone przez nas

  Gdzie spać w La Manczy

  Podróż z Madrytu w rejon La Manczy to niecałe dwie godziny jazdy pociągiem. Warto.

  więcej
  19września2014

Najnowsze

 • Legendarna panierka z KFC. Zobacz jej historię!

  Legendarna panierka z KFC. Zobacz jej historię!

  Kentucky Fried Chicken, czyli kultowe KFC to sieć restauracji doskonale znana na całym świecie. Soczyste skrzydełka czy stripsy pokochaliśmy za ich soczystość i smak, ale przede wszystkim za… legendarną panierkę.

 • Sedan – samochód idealny?

  Sedan – samochód idealny?

  Choć może się wydawać, że dziś toczą dość nierówną walkę z niezwykle popularnymi hatchbackami i SUV-ami, sedany to samochody ikoniczne. Jeżeli istniałby wzór auta idealnego, podobny wzorowi metra wystawionemu w Sevres, bez wątpienia byłby to właśnie sedan.