Panorama Firm wśród partnerów projektu „Hydros”
Panorama Firm wśród partnerów projektu „Hydros”

Panorama Firm wśród partnerów projektu „Hydros”

17października2016

Eniro Polska, właściciel wyszukiwarki lokalnej panoramafirm.pl jest jednym ze sponsorów pojazdu „Hydros”, który został zbudowany przez Hydrogreen - zespół składający się ze zdolnych inżynierów i studentów Politechniki Lubelskiej.

„Hydros” to pojazd, który już teraz może przejechać 1000km za jedną złotówkę! Jak to jest możliwe? Wszystko dzięki świetnie zaprojektowanej konstrukcji z nowoczesnych materiałów, nieocenionej pracy zespołowej i pomocy sponsorskiej firm. Budowa prototypów jest bardzo kosztowna, zatem kluczowym elementem jest pozyskiwanie sponsorów.

fot. Pojazd Hydros w trakcie walki o każdy dżul energii na torze w Le Mans

 

"Jednym z naszych sponsorów strategicznych jest firma Eniro Polska ze swoją marką Panorama Firm. Nawiązanie współpracy nastąpiło w odpowiednim momencie - kiedy potrzebowaliśmy pieniędzy na nieplanowe wydatki tuż przed wyjazdem na zawody. Firma od lat wspiera polskie przedsiębiorstwa i wprowadza nowe technologie w marketingu cyfrowym. Stawiamy na jakość - to nie jest projekt, który jest odgórnie narzucony lub realizowany wyłącznie po to by uczestniczyć w zawodach. Naszym celem jest uzyskanie prototypu, który jest bezkonkurencyjny na świecie. Chcemy by pojazd Hydros godnie reprezentował barwy Polski, Politechnikę Lubelska oraz naszych sponsorów. " - mówi Tytus Tulwin - kierownik zespołu Hydrogreen.

 

fot. Pojazd w trakcie inspekcji technicznej na zawodach w Le Mans

 

" Wsparliśmy projekt, bo młodzi, kreatywni i ambitni ludzie z pasją są kluczem do naszej przyszłości. Marka Panorama Firm kojarzy się ze wsparciem lokalnych aktywności, a więc także tych, które promują polską naukę i rodzime technologie. Stąd nasza obecność w tym innowacyjnym projekcie.” – mówi Wojciech Komosa, Kierownik ds. Komunikacji i PR, Eniro Polska

 

Polecane wideo

fot. Pojazd Hydros z naklejką przedstawiającą sponsorów strategicznych

 

Kolejnym sponsorem strategicznym który wspiera projekt jest Lubelska firma GT-85 Polska. Firma ta przyczyniła się w dużej mierze do sukcesu zespołu wykonując elementy mechaniczne pojazdu.

Ponadto, projekt jest wspierany przez firmę lotniczą Auto&Aero Technologies oraz fundację Inotech.

"Bardzo nam zależy by budowana przez nas marka kojarzyła się z sukcesem, jakością i profesjonalizmem. By to uzyskać pracujemy nie tylko nad konstrukcją pojazdu, ale również dużo uwagi przywiązujemy do kwestii marketingowych"- dodaje Tytus.

 

Najnowsze

 • 5 miejsc, do których warto wyjechać na jesienny urlop

  5 miejsc, do których warto wyjechać na jesienny urlop

  Większość Polaków wyjeżdża na urlop latem. Niestety, nie wszyscy mają taką możliwość i są zmuszeni planować odpoczynek jesienią. Urlop o tej porze roku ma jednak zalety jak chociażby niższe ceny. Dokąd jednak warto wybrać się jesienią na odpoczynek?

 • Jak tanio podróżować? [6 rad eksperta]

  Jak tanio podróżować? [6 rad eksperta]

  Tanie podróżowanie naprawdę istnieje. Zobacz, na czym polega jego istota.

 • Wakacje w słonecznej Grecji

  Wakacje w słonecznej Grecji

  Grecja nazywana jest kolebką europejskiej cywilizacji. To tu narodził się teatr, tu narodziła się filozofia i tu z morskiej piany wyszła Afrodyta. Mówi się też, że to tu mieści się pępek świata. Gracja kusi wspaniałymi krajobrazami, turkusowym morzem, malowniczymi wyspami i bogatą kulturą. Jest wspaniałym miejscem na wypoczynek.