Pracownicy Panoramy Firm spełniają marzenia podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce
Pracownicy Panoramy Firm spełniają marzenia podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce

Pracownicy Panoramy Firm spełniają marzenia podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce

20grudnia2016

Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami - w oknach wystaw sklepowych pojawiły się świąteczne dekoracje i towary zachęcające do zakupów.

Dzieci już dawno napisały listy do Świętego Mikołaja i czekają na prezenty. Ponieważ nie wszystkie dzieci mogą liczyć na upominki, pracownicy Panoramy Firm wcielili się w Mikołajów i spełnili prośby 30 dzieci z Biłgoraja będących pod opieką Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

„Bardzo chętnie pomagamy lokalnym społecznościom i z chęcią angażujemy się w działania charytatywne. W tym roku postanowiliśmy dołączyć do akcji „Mikołaj-prezenty dla dzieci” i wesprzeć Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce” – mówi Sabina Kornblit, Ekspert ds. komunikacji wewnętrznej i PR, Eniro Polska. „W naszej firmie pracuje ponad 700 osób w centrali w Warszawie i w biurach regionalnych. Bardzo się cieszę, że wszyscy pracownicy aktywnie włączyli się w pomoc opuszczonym i osieroconym dzieciom i pomogli spełnić ich marzenia, choć trochę przybliżając magię świąt.” – dodaje Sabina Kornblit.

W każdym z biur została przeprowadzona zbiórka pieniędzy. Mikołajowie z Panoramy Firm otrzymali odręcznie przygotowane listy z prośbami dzieci. Następnie pracownicy centrali, którzy koordynowali całą akcją przygotowali paczki i przekazali Stowarzyszeniu zakupione prezenty.

Polecane wideo

Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny, w którym chętnie pomagamy innym, zwłaszcza dzieciom. Pracownicy Panoramy Firm systematycznie angażują się w akcje społeczne na rzecz instytucji i fundacji, wspierając m.in. Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce, Stowarzyszenie WIOSNA czy WOŚP.

 

Najnowsze

 • Najlepszy przyjaciel kobiety w podróży to...

  Najlepszy przyjaciel kobiety w podróży to...

  Mężczyźni nam wmawiają, że jeździmy gorzej i nie znamy się na autach. Istnieje wręcz przekonanie, że wszystko co związane z samochodem to męska rzecz. Dlaczego to mój mąż, partner, czy tata ma decydować „kto”, a właściwie „co” będzie zaspokajać moje potrzeby motoryzacyjne? Skoro umiem kupić nowe buty, to dlaczego miałabym nie poradzić sobie podczas zakupu auta? Swoje poszukiwania ideału motoryzacyjnego rozpoczynam od testu najnowszej wersji MINI Clubman.

 • 5 miejsc, do których warto wyjechać na jesienny urlop

  5 miejsc, do których warto wyjechać na jesienny urlop

  Większość Polaków wyjeżdża na urlop latem. Niestety, nie wszyscy mają taką możliwość i są zmuszeni planować odpoczynek jesienią. Urlop o tej porze roku ma jednak zalety jak chociażby niższe ceny. Dokąd jednak warto wybrać się jesienią na odpoczynek?

 • Jak tanio podróżować? [6 rad eksperta]

  Jak tanio podróżować? [6 rad eksperta]

  Tanie podróżowanie naprawdę istnieje. Zobacz, na czym polega jego istota.