Polska

 • Jak wybrać hotel Podróżuj z Eniro

  Jak wybrać hotel

  Wyjazdy służbowe stanowią nieodłączny element funkcjonowania wielu firm. Warto skorzystać z narzędzi, które pomogą w wyborze najkorzystniejszej opcji. Jednym z nich jest bezpłatny serwis internetowy Panorama Hoteli.

  więcej
  28grudnia2015
 • Gruzja, Norwegia, Seszele i psie zaprzęgi Nowy Voyage

  Gruzja, Norwegia, Seszele i psie zaprzęgi

  W najnowszym numerze podpowiadamy, w co i gdzie najlepiej bawić się w styczniu.

  więcej
  22grudnia2015
 • Targi Slow Weekend Prezenty na święta

  Targi Slow Weekend

  W sobotę 12 i w niedzielę 13 grudnia w Soho Factory w Warszawie odbędzie się największe wydarzenie skupiające w jednym miejscu polskich projektantów, twórców oraz producentów ruchu Slow. Swoje produkty zaprezentuje 300 wystawców. Będzie to więc świetna okazja do tego, by znaleźć świąteczne prezenty dla swoich bliskich.

  więcej
  10grudnia2015
 • Szaleństwo w metodzie Rozmowa z Ryszardem Wójtowiczem

  Szaleństwo w metodzie

  „Najbardziej pasjonująca jest świadomość, że nikt wcześniej nie widział tego co my. Jesteśmy pierwszymi osobami, których wzrok cieszy się kolorem malowideł, blaskiem ścian”. Zespół konserwatorów pod kierownictwem Ryszarda Wójtowicza mozolnie, centymetr po centymetrze przywraca splendor jednemu z najciekawszych zabytków Polski – Kościołowi Pokoju w Świdnicy.

  więcej
  08grudnia2015
 • Cyrk na Alasce Wałbrzych

  Cyrk na Alasce

  Receptura, proporcje, temperatura, czas. Placki, biskwit, śmietana. Maszynka do mielenia, sita, młyn. Przesiewanie, mieszanie, filtrowanie. Tradycyjne wytwarzanie porcelany ma w sobie coś z kuchennej magii. Po wypieczeniu naczynia są polewane lukrem szkliwa i zdobione. Zupełnie jakby powstawał tort. W wałbrzyskiej Fabryce Porcelany „Krzysztof” pracuje się tak od ponad 180 lat.

  więcej
  01grudnia2015
 • Atrakcje Borów Tucholskich Sprawdzone przez nas

  Atrakcje Borów Tucholskich

  Kilka przydatnych informacji dla wszystkich, którzy myślą o spędzeniu wakacji w Borach Tucholskich. Nie tylko zresztą wakacji.

  więcej
  24listopada2015
 • Zimowe przyjemności na wyciągnięcie ręki Nowy numer Voyage

  Zimowe przyjemności na wyciągnięcie ręki

  W grudniowym Voyage wielkie otwarcie sezonu zimowego w Polsce.

  więcej
  20listopada2015
 • Święto skrzypków Warszawa

  Święto skrzypków

  Czas krochmalić koszule i pastować buty! Byle wygodne, bo na parkiecie nic nie powinno uwierać. W najbliższy weekend odbędzie się jesienna edycja festiwalu Wszystkie Mazurki Świata. Warszawę znów porwą do tańca wiejscy muzykanci.

  więcej
  17listopada2015
 • Leśna akademia umiejętności Bory Tucholskie

  Leśna akademia umiejętności

  Jeden pochyla się nad dorodnym prawdziwkiem, drugi nad sztalugą. Ktoś z lipowego drewna wyczarowuje świętą figurę, ktoś inny dzierga na skrawku aksamitu ukwiecone łąki. Bory Tucholskie pachną grzybami i rozkwitają sztuką. Wybitnym malarstwem, rysunkiem, haftem, ludową rzeźbą. Las ma przecież wiele gałęzi.

  więcej
  15listopada2015
 • Termy, szałas i bacówka Sprawdzone przez nas

  Termy, szałas i bacówka

  Polana Szymkówka znajduje się przy drodze z Bukowiny Tatrzańskiej do Łysej Polany oraz Morskiego Oka. Z szałasów i karczmy roztacza się imponująca panorama Tatr. To doskonała baza wypadowa dla osób chcących poznać szlaki wiodące przez Dolinę Pięciu Stawów i w pobliżu Morskiego Oka.

  więcej
  10listopada2015

Najnowsze

 • Legendarna panierka z KFC. Zobacz jej historię!

  Legendarna panierka z KFC. Zobacz jej historię!

  Kentucky Fried Chicken, czyli kultowe KFC to sieć restauracji doskonale znana na całym świecie. Soczyste skrzydełka czy stripsy pokochaliśmy za ich soczystość i smak, ale przede wszystkim za… legendarną panierkę.

 • USA – poznaj wyjątkowe parki narodowe

  USA – poznaj wyjątkowe parki narodowe

  Parki narodowe w USA niewątpliwie stanowią jedną z głównych atrakcji turystycznych. Znajdziemy tam cuda natury, jak lodowce, jeziora, góry i prerie oraz dziko żyjące zwierzęta, między innymi niedźwiedzie i bizony.